1. Dzisiaj Niedziela Środków Społecznego Przekazu, składka do puszek na katolickie diecezjalne radio VIA.
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, jedynie we wtorek o godz. 6.30.
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek wsp. św. Andrzeja, Pawła i towarzyszy – męczenników, we wtorek święto św. Mateusza Ap.
  • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy. Zapraszam dzieci z klasy 3 SP – katecheza na przygotowanie do I Spowiedzi i Komunii św.
  • W piątek na Mszę św. zapraszam młodzież klasy 8 SP z rodzicami – katecheza na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  • Za tydzień ostatnia niedziela września – w naszej parafii odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła – suma odpustowa o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam do udziału w procesji strażaków i proszę o poniesienie baldachimy i krzyża oraz berła św. Michała, proszę o poniesienie feretronów i figur, ikonę św. Michała – członkowie zespołu Michael, figurkę MB matki, figurkę Dzieciątka Jezus rodzice dzieci przed Komunią, św. Antoniego młodzież – kandydaci do bierzmowania – proszę je wcześniej oczyścić i przyozdobić. W tygodniu zapraszam do spowiedzi przed odpustem.
  1. Dziękuję rodzinie Wilków za opiekę nad świątynią, kwiaty i ofiarę, w tygodniu zapraszam narzeczonych przed ślubem w czwartek. Dziękuję za koszenie cmentarza i parkingu, proszę o dbanie o czystość i porządek szczególnie na parkingu przy kościele, gdzie często użytkownicy zostawiają sterty śmieci.
  2. W sobotę 25 IX zbiórka złomy na rzecz OSP Smerekowiec od godz. 10.00 od Andrzeja Kuli.
  3. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
  4. Intencje mszalne:

Poniedziałek 20 IX

18.00

 + Genowefa Gromala – od chrześniaka Leszka z rodziną.

Wtorek 21 IX

6.30

 + Genowefa Gromala – od bratowej Katarzyny z rodziną.

Środa 22 IX

18.00

 + Józef Maciuszek – od chrześniaka Wacława z rodziną.

Czwartek 23 IX

14.30

Ślubna

18.00

 + Józef Maciuszek – od Teresy Potoczek z Nowego Sącza.

Piątek 24 IX

18.00

 + Leszek Pyrdoł – od kuzynki Marii Rosiek z mężem z Mogilna.

Sobota 25 IX

15.30

Chrzcielna

18.00

 + Mirosław Tomaszkiewicz – 14 r. śm., Teresa Tomaszkiewicz.

Niedziela 26 IX

7.00

 + Ks. Tadeusz Bukała

8.30 Zdynia

 + Julia Łaskawska – 5 r. śm.

11.00

 + Andrzej Hojsak – 30 dzień po śmierci – od swatów Anny i Zbigniewa Kita.