1. Dzisiaj ostatnia niedziela września – w naszej parafii odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Jacek Piróg – proboszcz z Sękowej. Dzisiaj statystyczne liczenie wiernych uczestniczących w liturgii.
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, wyjątkowo w poniedziałek i wtorek o godz. 6.30.
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek wsp. św. św. Wincentego a’Paulo , we wtorek św. Wacława, w środę św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. , w czwartek św. Hieronima, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w sobotę św. Aniołów Stróżów.
  • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
  • W piątek rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy na nabożeństwie różańcowym. Na pierwszym nabożeństwie poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci z klasy trzeciej.
  • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne.
  1. Dziękuję rodzinie Nowożeńcom za kwiaty i rodzinom Antoniego i Kazimierza Wilków za opiekę nad świątynią i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.

Poniedziałek 27 IX

Wtorek 28 IX

Środa 29 IX

+ Andrzej Hojsak – od Wacława Kmaka z rodziną

Czwartek 30 X

Piątek 1 X

+ Franciszek Ludwin – 16 r. śm., Zofia Ludwin

Sobota 2 X

+ Piotr Waszczyszak – r. śm.

Niedziela 3 X

+ Maria Smołkowicz – 6 r. śm. Franciszek Smołkowicz, Maria, Czesław Henryk Cycoń

Z róży, o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB i za zmarłe z róży