1. Dziś 27 niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, w Zdyni różaniec przed Mszą św., przed sumą proszę róże różańcowe o poprowadzenie różańca (10.30) po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na cele diecezjalne, u nas uroczystości odpustowe ku czci św. Michała Archanioła, sumę o godz. 11.00 odprawi ks. Wiesław Kałamarz, proboszcz parafii Krościenko Wyżne.
 2. W tym tygodniu: Msze św. o godz. 18.00, rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy na nabożeństwie różańcowym. Do prowadzenia różańca zapraszam:
  • W poniedziałek klasy – 1 i 2 SP
  • We wtorek – klasy 3 SP i katecheza
  • W środę – klasa 4 i 5 SP
  • W czwartek klasy 6 i 7 SP
  • Piątek – klasa 8 SP – kandydaci do bierzmowania i młodzież szkoły średniej.
 • W liturgii Kościoła we wtorek wsp. św. Franciszka z Asyżu, w środę wsp. św. Faustyny Kowalskiej, w piątek wsp. NMP Różańcowej, w sobotę wsp. Św. Teresy od dzieciątka Jezus.
 • Pierwszy czwartek – modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii.
 • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Różaniec.
 • Za tydzień 28 niedziela zwykła, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, w Zdyni różaniec przed Mszą św., po sumie Nabożeństwo Różańcowe. To XXII \dzień Papieski.
 1. Dziękuję rodzinom Eweliny Cetnarowskiej i Cecylii Pajdzik za opiekę nad świątynią, sprzątanie, kwiaty, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 2. Czekamy na odpowiednią pogodę, aby kontynuować prace ziemne przy świątyni. Dziękuję za ofiary na cele parafialne, zapraszam do ofiary tych, którzy jeszcze jej nie złożyli, niech poczują się odpowiedzialni za naszą świątynię.
 3. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, Niedziela z nowym dodatkiem, zachęcam także do stałej lektury Pisma św.
 4. Intencje mszalne:

Poniedziałek 3 X

18.00

 + Leszek Pyrdoł – od Sylwii i Jacka Kubik z rodziną

Wtorek 4 X

18.00

 + Leszek Pyrdoł – od Eweliny i Zbigniewa Kubik z rodziną

Środa 5 X

18.00

 + Henryk Cycoń – od Krystyny i Wiesława Cycoń

Czwartek 6 X

18.00

 + Henryk Cycoń – od Marii i Czesława Siuta

Piątek 7 X

18.00

 + Andrzej Hojsak – od Daniela i Magdaleny Michniak z rodziną

Sobota 8 X

14.30

Zdynia, Msza św. ślubna

18.00

 + Andrzej Hojsak – od Anny i Tomasza Wójcik z rodziną

Niedziela 9 X

7.00

+ Maria Smołkowicz – 7 r. śm., Franciszek Smołkowicz, Maria, Czesław, Henryk Cycoń

8.30 Zdynia

 + Olena, Jan Tomaszkiewicz

10.30

Za parafian