1. Dzisiaj XXIII Dzień Papieski, zbiórka do puszek na dzieło Nowego Tysiąclecia – fundusz stypendialny dla młodzieży. Nabożeństwo Różańcowe – po sumie i przed Mszą w Zdyni. Dziś wybory w naszej Ojczyźnie – modlimy się za Ojczyznę.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00 a potem Nabożeństwo Różańcowe, na które zapraszam. Do prowadzenia różańca zapraszam dzieci z rodzinami:
 • W poniedziałek klasy – 1 i 2 SP i przedszkolaki.
 • We wtorek – klasy 3 SP.
 • W środę – klasa 4 i 5 SP
 • W czwartek klasy 6 i 7 SP
 • Piątek – klasa 8 SP – kandydaci do bierzmowania – katecheza.
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek wsp. Św. Jadwigi Śląskiej – 45 rocznica wyboru kard. Wojtyły na Papieża, we wtorek wsp. Św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę święto św. Łukasza Ewangelisty, w piątek wsp. Jana Kantego.
  • Trzeci piątek miesiąca – modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • W przyszła niedziele rozpoczynamy Misje parafialne, Mszę św. w stałym porządku, w Zdyni różaniec o 8.00, w Smerekowcu o godz. 10.00. Po sumie nauka dla Ojców i mężczyzn. W niedzielę i przez całe misje przed Mszą św. o godz. 17.30 różaniec prowadzą róże różańcowe.
 1. Dziękuję wyznaczonej rodzinie za opiekę nad świątynią, kwiaty i ofiarę. Od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 2. Proszę do koszenia cmentarza i parkingów następujących gospodarzy i ich rodziny: Gr II Gogoc Stanisław, Gałas Krzysztof, Kita Roman, Kita Andrzej, Klimek Irena, Nykiel Krzysztof, Kita Jacek, Bożek Robert, Kukawski Radosław, Iwański Robert, Siuta Zygmunt..
 3. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Na stoliku z prasą wyłożone są kartki na wypominki, proszę o unikanie formuły zmarli z rodziny XXX, podajemy imię zmarłych, zaznaczamy wypominki roczne lub listopadowe.
 4. 19 XI organizowana jest wycieczka do Bochni. Szczegóły i zapisy u p. Doroty Gromala.
 5. Intencje mszalne:
Poniedziałek 16 X 18.00  + Sławomir Cebula – od Lucyny i Mariana Mirek
Wtorek 17 X 18.00 W intencji rodziny o bł Boże zdrowie i potrzebne łaski oraz opiekę MB
Środa 18 X 18.00  + Jan Hojsak – od brata Stefana z żoną
Czwartek 19 X 18.00  + Jan Hojsak – od brata Marka z żoną
Piątek 20 X 18.00  + Zofia Kula – od brata Jana z rodziną
Sobota 21 X 18.00  + Zofia Kula – od córki Heleny z rodziną
Niedziela 22 X 7.00  + Henryk Cycoń – od pracowników stadniny koni w Regietowie
8.30 Zdynia  + Jan Bożek – od Katarzyny Gbur z rodziną.
8.30 Zdynia Z róży różańcowej w Zdyni o zdrowie, bł Boże i za zmarłych z róży i rodzin.
10.30 Za parafian