1. Dzisiaj kolejna niedziela października, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, po sumie nabożeństwo różańcowe, w Kościele Polskim XXI Dzień Papieski –wspominamy osobę i nauczanie św. Jana Pawła II – zbiórka środków do puszek na program stypendialny dla młodzieży, zbiórkę przeprowadzą kandydaci do sakramentu bierzmowania.
 2. W tym tygodniu:
  • Codziennie o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe, (Pozdrowienie anielskie – Zdrowaś Maryjo). Do prowadzenia różańca zapraszam:
 • W poniedziałek klasy – 6 i 7 SP
 • We wtorek – klasy 4 i 5 SP.
 • W środę – klasa 3 SP
 • W czwartek klasy 1 i 2 SP
 • Piątek – klasa 8 SP – kandydaci do bierzmowania.
 • W liturgii Kościoła w poniedziałek wsp. św. Jana XXIII, we wtorek św. Jan Beyzyma, w środę bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek św. Marii Małgorzaty Alacoque, w piątek św. Teresy od Krzyża, w sobotę św. Jadwigi śląskiej – 43 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyłę na Papieża.
 • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
 • Trzeci piątek miesiąca – koronka do Bożego Miłosierdzia.
 • Za tydzień kolejna niedziela października, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie nabożeństwo różańcowe,
 • Dziś na Watykanie rozpoczyna się XVI Zwyczajne Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja”. W naszej diecezji uroczyste rozpoczęcie etapu diecezjalnego tego Synodu odbędzie się w katedrze rzeszowskiej, w najbliższą niedzielę, 17 października 2021 roku.
 1. Dziękuję rodzinie Elżbiety i Andrzeja Żegleń z ubiegłego tygodnia za opiekę nad świątynią i ofiarę, w tym tygodniu rodzinie Sylwii i Roberta Iwańskich za opiekę i kwiaty, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
 3. Intencje mszalne:

Poniedziałek 11 X

17.00

 + Andrzej Hojsak – od druhów OSP Smerekowiec

Wtorek 12 X

17.00

 + Bogusław Gromala – od uczestników pogrzebu

Środa 13 X

17.00

W int. Justyny w 18 urodziny i w int. Barbary i Bogdana w 20 rocznicę ślubu – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł Boże.

Czwartek 14 X

14.30

Chrzcielna

17.00

 + Bogusław Gromala – od uczestników pogrzebu

Piątek 15 X

17.00

 + Henryk Cycoń – od brata Wiesława z rodziną

Sobota 16 X

13.00

Ślubna

17.00

 + Bogusław Gromala – od uczestników pogrzebu

Niedziela 17 X

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

 + Józef, Olena Tomaszkiewicz

10.30

W int Grażyny i Augustyna w 40 rocznicę ślubu podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże Bł., zdrowie i opiekę MB