1. Dziś 29 niedziela zwykła, wypominki zmarłych przed sumą, w Zdyni różaniec przed Mszą św., po sumie Nabożeństwo Różańcowe. Dziś XXII Dzień Papieski, pod hasłem „Veritatis splendor”, kolejna rocznica wyboru kard. Wojtyły na Papieża. Zbiórka do puszek na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. W tym tygodniu: Msze św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy na nabożeństwie różańcowym. Do prowadzenia różańca zapraszam:
  • W poniedziałek klasy – 1 i 2 SP
  • We wtorek – klasy 3 SP i katecheza
  • W środę – klasa 4 i 5 SP
  • W czwartek klasy 6 i 7 SP
  • Piątek – klasa 8 SP – kandydaci do bierzmowania i młodzież szkoły średniej.
 • W liturgii Kościoła w poniedziałek św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek święto św. Łukasza ewangelisty, czwartek wsp. Św. Jana Kantego, w sobotę wsp. św. Jana Pawła II.
 1. Za tydzień 30 niedziela zwykła, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, w Zdyni różaniec przed Mszą św., po sumie Nabożeństwo Różańcowe. Rozpocznie się tydzień misyjny. Składka przeznaczona będzie na cele misyjne.
 2. Dziękuję rodzinie Doroty i Grzegorza Maciuszek za opiekę nad świątynią, sprzątanie i kwiaty, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 3. W tym tygodniu proszę kolejną grupę do koszenia cmentarza i parkingów następujących gospodarzy i ich rodziny: Gromala Przemysław, Gromala Jan, Pyrdoł Danel, Pyrdoł Wiesław, Peregrym Marta, Kaniszczak Andrzej, Karlak Mirosław, Pajdzik Grzegorz, Hadalski Mirosław, Maciuszek Grzegorz, Lisowicz Rafał, Lisowicz Józef.
 4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych – pójdziemy sprzątać groby naszych bliskich, nie zostawiajmy śmieci na cmentarzu, (naszym ani innym) przy grobach, ogrodzeniu, drzewach i innych niewłaściwych miejscach. Śmieci składajmy w kontenerach szczególnie wypalone znicz, wkłady plastikowe. Zabierajmy do domu, i segregujmy, i śmieci organiczne, trawy, liście, wieńce, itp. Na stoliku z prasą są wyłożone kartki na wypominki. W naszej parafii modlić się będziemy za zmarłych przez cały listopad czytając wypominki listopadowe i modląc się różańcem (1 dziesiątek) lub Koronką do Bożego Miłosierdzia, a także wypominki roczne w każdą niedzielę przed Mszą św.
 5. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, Niedziela z nowym dodatkiem, zachęcam także do stałej lektury Pisma św.
 6. Intencje mszalne:

Poniedziałek 17 X

18.00

 + Jan Gogoc – od syna Andrzeja z rodziną

Wtorek 18 X

18.00

 + Anna, Sebastian Pajdzik, Stefania, Władysław i Józef Pajdzik, Maria Kubik.

Środa 19 X

18.00

 + Jan Gogoc – od syna Tadeusza z rodziną

Czwartek 20 X

18.00

 + Stanisław Pajdzik – od córki Ewy z mężem

Piątek 21 X

18.00

 + Stanisław Pajdzik – od syna Grzegorza

Sobota 22 X

7.00

 + Genowefa Gromala – od Katarzyny i Arkadiusza Totoś

Niedziela 23 X

7.00

 Ks. Henryk Markowski

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

 + Antoni Warzecha – r. śm., Stefania Warzecha