1. Dzisiaj trzecia niedziela października, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie nabożeństwo różańcowe, trwa XVI Zwyczajne Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja”. W naszej diecezji uroczyste rozpoczęcie etapu diecezjalnego odbędzie się w katedrze rzeszowskiej o godz. 17.00.
 2. W tym tygodniu:
  • Codziennie o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe, w czwartek wyjątkowo o godz. 18.00. Do prowadzenia różańca zapraszam:
 • W poniedziałek klasy – 6 i 7 SP
 • We wtorek – klasy 4 i 5 SP.
 • W środę – klasa 3 SP
 • W czwartek klasy 1 i 2 SP
 • Piątek – klasa 8 SP – kandydaci do bierzmowania.
 • W liturgii Kościoła w poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty, módlmy się w intencji pracowników Służby Zdrowia, we wtorek bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w środę św. Jana Kantego, w piątek św. Jana Pawła II.
 • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
 • Za tydzień kolejna niedziela października, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, po sumie nabożeństwo różańcowe, będzie to Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona będzie na cele misyjne. Będą do nabycia Kalendarze misyjne.
 1. Dziękuję Nowożeńcom za opiekę i kwiaty, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
 3. Proszę do sprzątnięcia cmentarza i parkingów następujących gospodarzy i ich rodziny: Bugajski Zenon i Ryszard, Wójcio Stefan i Artur, Uram Włodzimierz, Gryboś Zbigniew. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych – pójdziemy sprzątać groby naszych bliskich, nie zostawiajmy śmieci na cmentarzu, (naszym ani innym) przy grobach, ogrodzeniu, drzewach i innych niewłaściwych miejscach. Śmieci składajmy w kontenerach szczególnie wypalone znicz, wkłady plastikowe. Zabierajmy do domu, i segregujmy, i śmieci organiczne, trawy, liście, wieńce, itp.
 4. Na stoliku z prasą są wyłożone kartki na wypominki.
 5. Intencje mszalne:

Poniedziałek 18 X

17.00

 + Franciszka Piątek – od uczestników pogrzebu

Wtorek 19 X

17.00

 + Franciszka Piątek – od uczestników pogrzebu

Środa 20 X

17.00

 + Andrzej Hojsak – od Zenona i Marii Bugajskich

Czwartek 21 X

18.00

 + Józefa Kuczaj – od uczestników pogrzebu

Piątek 22 X

17.00

 + Józefa Kuczaj – od uczestników pogrzebu

Sobota 23 X

17.00

 + Genowefa Gromala – od wnuka Marka z rodziną

Niedziela 24 X

7.00

 + Ks. Jan Krzywiński

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

 + Genowefa Gromala – od Władysława Gromali z rodziną