1. Dziś 3 niedziela Wielkanocna – Niedziela Słowa Bożego, rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele” to także ósmy Dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego. W tym roku lekturą będzie księga Dziejów Apostolskich. Składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Dzisiaj – 14 kwietnia 2024 r. Rocznica Chrztu Polski.
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. o godz. 18.00, we wtorek rano o godz. 6.30.
  • W środę zapraszam kandydatów do bierzmowania na katechezę.
  • Trzeci piątek miesiąca – po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Za tydzień 4 niedziela Wielkanocna, niedziela Dobrego Pasterza – rozpocznie się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  1. Serdecznie dziękuję Danuty i Kazimierza Maciuszek za opiekę nad świątynią, koszenie i ofiarę, od piątku zapraszam kolejną rodzinę.
  2. Proszę do koszenia cmentarza i parkingów następujących gospodarzy i ich rodziny: Gr III Andrzej Żegleń, Kazimierz Wilk, Antoni Wilk, Warzecha Paweł, Florek Stanisław, Warzecha Czesław, Smołkowicz Marian, Miśtak Kazimierz, Tadeusz Wilk, Kożuch Krystyna, Miśtak Stanisław, Gumula Eryk, Klimek Henryk, Kożuch Kamil. Proszę przekazać zeszyt. 
  3. Intencje Mszalne:
Poniedziałek 15 IV 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od uczestników pogrzebu
Wtorek 16 IV 6.30  + Katarzyna Waszczyszak – od uczestników pogrzebu
Środa 17 IV 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od uczestników pogrzebu
Czwartek 18 IV 18.00  W intencji Bożeny i Mariana w 30 r. ślubu – dziękczynna za otrzyumane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB – od dzieci
Piątek 19 IV 18.00  + Jan Gogoc – od Wioletty i Mariusza Angulskich
Sobota 20 IV 18.00  + Jan Gogoc – od Teresy i Janusza Pasoń
Niedziela 21 IV 7.00  + Stanisław Pajdzik – od Eweliny i Pawła Cetnarowskich z dziećmi
8.30 Zdynia Za parafian
10.30  + Stefania, Antoni Warzecha – r. śm.