1. Dzisiaj czwarta niedziela miesiąca, trzecia niedziela w Okresie Zwykłym.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 17.00, we wtorek i czwartek rano o godz. 6.30.
  • W liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w czwartek św. Jan Bosko, w sobotę święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – poświęcenie gromnic, światowy dzień życia konsekrowanego, składka na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji, Msza św. w Zdyni o godz. 15.30, w Smerekowcu o godz. 17.00 – poświęcenie książeczek do modlitwy dla dzieci z kl. 3 SP przed I Komunią św., po Mszy św. katecheza w salce na plebani .
  • Pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 16.15. o godz. 17.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania – kandydaci przynoszą modlitewniki i uzupełnione indeksy. W sobotę po Mszy św. Litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na cele diecezjalne.
 1. Serdecznie dziękuję wyznaczonej rodzinie za opiekę nad świątynią, odśnieżanie i ofiarę na świątynię, to zadanie polecam następnej rodzinie z kolejki.
 2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej oraz stałej lektury Pisma Świętego.
 3. W środę o godz. 16.30 zebranie wiejskie w świetlicy.
 4. Intencje mszalne:
Poniedziałek 28 I 17.00  + Edward Łukasik – 7 dzień po śmierci – od żony z dziećmi
Wtorek 29 I 6.30  + Władysław Pajdzik – od rodziny Cieśla i Zieleń
Środa 30 I 17.00  + Władysław Pajdzik – od Anny i Stanisława Wszołek z Kobylanki
Czwartek 31 I 6.30  + Władysław Pajdzik – od Marii i Józefa Tomala z Mszany
Piątek 1 II 17.00  + Władysław Pajdzik – od Krystyny i Jana Osękowskich z Bieszczadów
Sobota 2 II 15.30 Zdynia  + Czesława Siuta
17.00  + Franciszek Fryzowicz – 9 r. śm., Katarzyna Fryzowicz
Niedziela 3 II 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Władysław Pajdzik – od Marii i Jana Waszczyszak
10.30  + Janina Siwek – 1 r. śm., Tadeusz Siwek