1. Dzisiaj trzecia niedziela Wielkiego Postu, pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, składka na cele diecezjalne, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, zmiana tajemnic różańcowych, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Zachęcam do podjęcia abstynencji od alkoholu oraz różnych postanowień na czas Wielkiego Postu.
 2. Przypominam o stosowaniu zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią.
 3. W tym tygodniu:
 • Msze św. o godz. 17.00, jedynie we wtorek i czwartek rano o godz. 6.30.
 • W poniedziałek – 8 marca – Dzień Kobiet – módlmy się w tym dniu za wszystkie kobiety, zapraszam na Msze św. dzieci przed I komunią św. po nabożeństwie katecheza w salce na plebani. (dzieci przynoszą modlitewniki).
 • W środę Msza Święta wotywna o Świętym Józefie i litania do świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
 • W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. z poświęceniem modlitewników dla kandydatów do sakramentu bierzmowania – zapraszam z rodzicami.
 • W sobotę – 8 rocznica wyboru papieża Franciszka – polecajmy Go w naszych modlitwach.
 • Za tydzień czwarta niedziela Wielkiego Postu –tzw. niedziela „Laetare”, wypominki zmarłych Mszą poranną, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św.
 1. Serdecznie dziękuję kolejnej rodzinie za opiekę nad świątynią i ofiarę na świątynię, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 2. Bardzo proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu i nie pozostawianie poza kontenerem, który stoi przy zbiorniku na wodę.
 3. We wtorek, 9 marca br. o godz. 20.55 w TVP 1 będzie można obejrzeć film o Prymasie Stefanie kard. Wyszyńskim pt., „Jako w niebie, tak i w Komańczy”. Druga emisja filmu będzie miała miejsce w niedzielę, 14 marca br. o godz. 10 również na antenie TVP 1.
 4. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz do stałej lektury Pisma św. Na stoliku z prasą są wystawione skarbonki Caritas na Jałmużnę Wielkopostną – można zabrać i odkładać jałmużnę, oraz baranki Caritas – 5 zł. 
 5. Intencje mszalne:

Poniedziałek 8 III

17.00

 + Edward Łukasik – od kolegów syna Janusza z Technikum.

Wtorek 9 III

6.30

W intencji chorych

Środa 10 III

17.00

 + Edward Łukasik – od rodziny Waszczyszaków ze Smerekowca.

Czwartek 11 III

6.30

 + Genowefa Gromala – 1 r. śm. – od córki z rodziną.

Piątek 12 III

17.00

 + Stanisław Król, + Marek Król

Sobota 13 III

17.00

 + Edward Łukasik – od sąsiadki Katarzyny Pierzga

Niedziela 14 III

7.00

 + Maria, Czesław Cycoń, Władysław Siuta

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

 + Władysław Siuta – 25 r. śm., Józef Ludwin