1. Dziś 30 niedziela zwykła, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, w Zdyni różaniec przed Mszą św., po sumie Nabożeństwo Różańcowe. Rozpocznie się tydzień misyjny. Składka przeznaczona będzie na cele misyjne.
 2. W tym tygodniu: Msze św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy na nabożeństwie różańcowym. Do prowadzenia różańca zapraszam:
  • W poniedziałek klasy – 1 i 2 SP
  • We wtorek – klasy 3 SP i katecheza
  • W środę – klasa 4 i 5 SP
  • W czwartek klasy 6 i 7 SP
  • Piątek – klasa 8 SP – kandydaci do bierzmowania i młodzież szkoły średniej.
 • W liturgii Kościoła w piątek święto św. Ap Szymona i Judy Tadeusza.
 1. Za tydzień 31 niedziela zwykła, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, w Zdyni Różaniec przed Mszą św., po sumie Nabożeństwo Różańcowe. Uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła.
 2. Dziękuję rodzinie Małgorzaty i Mirosława Hadalskich za opiekę nad świątynią, sprzątanie, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych – pójdziemy sprzątać groby naszych bliskich, nie zostawiajmy śmieci na cmentarzu, (naszym ani innym) przy grobach, ogrodzeniu, drzewach i innych niewłaściwych miejscach. Śmieci składajmy w kontenerach szczególnie wypalone znicz, wkłady plastikowe. Zabierajmy do domu, i segregujmy, i śmieci organiczne, trawy, liście, wieńce, itp. Na stoliku z prasą są wyłożone kartki na wypominki. W naszej parafii modlić się będziemy za zmarłych przez cały listopad czytając wypominki listopadowe i modląc się różańcem (1 dziesiątek) lub Koronką do Bożego Miłosierdzia, a także wypominki roczne w każdą niedzielę przed Mszą św.
 4. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, Niedziela z nowym dodatkiem, zachęcam także do stałej lektury Pisma św.
 5. Intencje mszalne:

Poniedziałek 24 X

18.00

W 45 r. ślubu Cecylii i Czesława – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB – z int dzieci z rodzinami

Wtorek 25 X

18.00

 + Genowefa Gromala – od Pauliny i Macieja Fryzowicz z córkami

Środa 26 X

18.00

 + Genowefa Gromala – od Czesławy i Zygmunta z rodziną

Czwartek 27 X

18.00

 + Leszek Pyrdoł – od współpracowników syna Daniela z Wysowej

Piątek 28 XI

18.00

 + Leszek Pyrdoł – od Krystyny i Grzegorza Kita

Sobota 29 XI

15.00

W 1 urodziny Bartosza o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej

18.00

 + Franciszek Kita – od Grzegorza i Krystyny Kita z rodziną

Niedziela 30 XI

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

W 10 r. ślubu Anny i Mariusza – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla całej rodziny.

10.30

 + Józef Ludwin, Anna, Franciszek Ludwin, Anna, Sebastian Pajdzik, Stefania, Władysław, Józef Pajdzik