1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych, uwielbiamy Boga w Jego świętych, w tych, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego przykazaniom. Dla nas są oni drogowskazami na drodze do wieczności. Z racji obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa nie będzie procesji na cmentarz, w świątyni odmówimy modlitwy za zmarłych– pamiętajmy o możliwości zyskiwania odpustów za dusze zmarłych – zasady w ogłoszeniach z ostatniej niedzieli. Składka na cele diecezjalne.
 2. Dzisiaj rozpoczyna się w Polsce inicjatywa Różaniec do granic nieba, zachęcam po pobożne dusze do włączenia się w tę modlitwę. Szczegóły na stronie internetowej https://www.rozaniecdogranic.pl/ oraz na profilu facebookowym.
 3. Przypominam o stosowaniu zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią. Komunie św. przyjmujemy na rękę.
 4. W tym tygodniu: w poniedziałek Dzień Zaduszny – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze św. o godz. 6.30 i o godz.17.00 wypominkami zmarłych i Różaniec za zmarłych, w Zdyni o godz.15.30. z wypominkami zmarłych. Nie będzie procesji na cmentarz.
  • Msze św. codziennie o godz. 17.00 po Mszy św., wypominki listopadowe zmarłych.
  • W liturgii kościoła w środę wsp. Św. Karola Boromeusza.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii i za kapłanów.
  • W piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 16.15, o godz. 17.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień druga niedziela miesiąca, wypominki listopadowe zmarłych przed Mszą poranną, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Na stoliku z prasą są wyłożone kartki na wypominki. W naszej parafii modlić się będziemy za zmarłych przez cały listopad czytając wypominki i modląc się różańcem (1 dziesiątek) lub Koronką do Bożego Miłosierdzia, a także wypominki roczne w każdą niedzielę przed Mszą św. Na kartkach proszę zaznaczyć wypominki listopadowe lub roczne
 6. Dziękuję wyznaczonej rodzinie za sprzątanie opiekę nad świątynią, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 7. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz do stałej lektury Pisma św.
 8. Intencje mszalne:

Poniedziałek 2 XI Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

6.30

Za wszystkich wiernych zmarłych

15.30 Zdynia

 + Olena, Józef Tomaszkiewicz

17.00

Według int Ojca Świętego

Wtorek 3 XI

17.00

Za zmarłych z rodziny Kowalskich

Środa 4 XI

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla rodziny.

Czwartek 5 XI

17.00

 + Franciszek Kita – 7 dzień po śmierci – od syna Zbigniewa z rodziną.

Piątek 6 XI

17.00

 + Stanisława, Bronisław, Jakub Dwojak, Marian Bożek, Witold Wawrzuta

Sobota 7 XI

17.00

 + Zofia Ludwin – 13 r. śm., Franciszek Ludwin

Niedziela 8 XI

7.00

 + Helena Szczur

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

 + Zofia Tomaszkiewicz