1. Dzisiaj ostatnia niedziela października – Uroczystość rocznicy poświęcenia Kościoła, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie nabożeństwo różańcowe.
 2. W tym tygodniu:
 • Jutro – w poniedziałek 1 XI Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w porządku niedzielnym: o godz. 7.00; w Zdyni o godz. 8.30 z procesją na cmentarz; suma o godz. 10.30 z procesją na cmentarz, strażaków proszę do krzyża, berła, głośnika i zabezpieczenia procesji.
 • W listopadzie każdy wierny może zyskać odpust za dusze zmarłych: 8 razy odpust zupełny, a następnie odpust cząstkowy. Warunki: wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, przyjęcie komunii św., nawiedzenie świątyni lub cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i jakiejkolwiek modlitwy według intencji Ojca św. W naszej parafii modlić się będziemy za zmarłych przez cały listopad czytając wypominki i modląc się różańcem (1 dziesiątek) lub Koronką do Bożego Miłosierdzia, a także wypominki roczne w każdą niedzielę przed Mszą św.
 • We wtorek Dzień Zaduszny – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze św. o godz. 6.30 i o godz.17.00 z wypominkami zmarłych i z procesją na cmentarz, strażaków proszę o pomoc i zabezpieczenie procesji, w Zdyni o godz.15.30. z wypominkami zmarłych
 • Codziennie od wtorku o godz. 17.00 Msza św. i wypominki zmarłych, możliwość spowiedzi.
 • W liturgii Kościoła w czwartek św. Karola Boromeusza.
 • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
 • Pierwszy czwartek – modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii.
 • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 16.15, o godz. 17.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne
 1. Dziękuję rodzinie Kukawskich za opiekę i kwiaty, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św. Do nabycia Kalendarze misyjne. Na stoliku z prasą są wyłożone kartki na wypominki.
  Intencje mszalne:

Poniedziałek 1 XI Wszystkich Świętych

7.00

 + Zofia, Tadeusz

8.30 Zdynia

 + Andrzej Siwak, Zofia Siwak – z int synów z rodzinami

10.30

Za parafian

Wtorek 2 XI

6.30

wg. int Ojca św.

Zdynia 15.30

Za wszystkich wiernych zmarłych

17.00

 + Piotr Waszczyszak – od uczestników pogrzebu.

Środa 3 XI

17.00

 + Stanisława, Bronisław, Jakub, Maria, Franciszek Dwojak, Marian Bożek, Witold Wawrzuta

Czwartek 4 XI

17.00

 + Andrzej Hojsak – od Andrzeja i Heleny Michniak

Piątek 5 XI

17.00

 + Emilia, Bolesław, Stanisław, Maria, Jan, Helena, Aleksander, Zofia, Józef Sułowicz. Helena, Karol, Zofia Antoni Siedlarz.

Sobota 6 XI

17.00

 + Józefa, Jan, Anna Wilk i zmarli z ich rodzin

Niedziela 7 XI

7.00

 + Zofia Ludwin – 14 r. śm., Franciszek Ludwin

8.30 Zdynia

 + Emilia Sułowicz – od Stowarzyszenia Miłośników Zdyni

10.30

Za parafian