1. Dziś 32 niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne.
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. o godz. 17.00. jedynie we wtorek i czwartek o 6.30. Po Mszy św. listopadowe wypominki zmarłych. Zapraszam do modlitwy za zmarłych.
  • W środę święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek wsp. św. Leona Wielkiego, w piątek wsp. św. Marcina, Narodowe Święto Niepodległości
  • Za tydzień przedostania niedziela roku liturgicznego, wypominki zmarłych przed Mszą poranną. Obchodzić będziemy Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  1. Dziękuję rodzinie Karlaków za opiekę nad świątynią, sprzątanie i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  2. Zachęcam do zakupienia prasy katolickiej, a także do stałej lektury Pisma św.
  3. Intencje mszalne:

Poniedziałek 7 XI

17.00

 + Zofia Ludwin – 15 r. śm., Franciszek Ludwin

Wtorek 8 XI

6.30

 + Leszek Pyrdoł – od Iwony Leczyk z mężem – wychowawczyni Bartka z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej

Środa 9 XI

17.00

 + Anna Czub, Jan Czub, Maria, Jan Kołotyło

Czwartek 10 XI

6.30

 + Leszek Pyrdoł – od rodziny Peregrymów

Piątek 11 XI

17.00

 + Zofia, Franciszek Ludwin, Anna, Władysław Kluś, Michał Miśtak

Sobota 12 XI

17.00

 + Edward Łukasik, Waleria, Józef, Jan, Małgorzata Barłóg, Bogumiła Przetacznik.

Niedziela 13 XI

7.00

W int P. Bogu wiadomej

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

40 r. ślubu Danuty i Wacława – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże na dalsze lata życia i opiekę MB z int. dzieci z rodzinami.