1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki listopadowe zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne.
  2. W tym tygodniu:
  • Codziennie Msza św. i wypominki zmarłych o godz. 17.00, ale we wtorek o godz. 6.30 w czwartek i sobotę o godz. 7.00, codziennie możliwość spowiedzi.
  • W liturgii Kościoła w wtorek święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę św. Leona Wielkiego, w czwartek św. Marcina z Tours, w piątek św. Jozafata Kuncewicza, w sobotę św. męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
  • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
  • W czwartek Narodowe Święto Niepodległości – modlimy się za Ojczyznę.
  • Za tydzień kolejna niedziela miesiąca, listopadowe wypominki zmarłych przed Mszą poranną. Światowy Dzień Ubogich. W Zdyni Msza św. wyjątkowo o godz. 12.00.
  1. W listopadzie każdy wierny może zyskać odpust za dusze zmarłych: 8 razy odpust zupełny, a następnie odpust cząstkowy. Warunki: wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, przyjęcie komunii św., nawiedzenie świątyni lub cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i jakiejkolwiek modlitwy według intencji Ojca św. W naszej parafii modlić się będziemy za zmarłych przez cały listopad czytając wypominki i modląc się różańcem (1 dziesiątek) lub Koronką do Bożego Miłosierdzia, a także wypominki roczne w każdą niedzielę przed Mszą św.
  2. Dziękuję rodzinie Kitów i Bożków za opiekę i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  3. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św. Do nabycia Kalendarze misyjne. Na stoliku z prasą są wyłożone kartki na wypominki.
  4. Intencje mszalne:

Poniedziałek 8 XI

17.00

 + Adolf Gajda

Wtorek 9 XI

6.30

 + Zofia, Kazimierz Połeć. Stefania, Henryk Połeć. Irena, Franciszek Kukuczka. Katarzyna Kniaź. Roman Królczyk. Wiktoria, Józef Radzik. Maria, Władysław Pajdzik.

Środa 10 XI

17.00

 + Zofia, Franciszek Ludwin. Anna, Władysław Kluś. Michał Miśtak.

Czwartek 11 XI

7.00

 W int. chorych i starszych naszej parafii o zdrowie.

Piątek 12 XI

17.00

 + Piotr Gromala – 7 dzień po śmierci. Pogrzeb wtorek

Sobota 13 XI

7.00

 + Józef Tylka, Piotr, Emilia Hojsak.

Niedziela 14 XI

7.00

Za zmarłych z rodziny Gromalów i Siutów

12.00 Zdynia

Za parafian i zmarłych polecanych w wypominkach.

10.30

W int. Leona w 1 urodziny – o zdrowie, bł Boże i opiekę MB.