1. Dzisiaj kolejna niedziela miesiąca, listopadowe wypominki zmarłych przed Mszą poranną. Światowy Dzień Ubogich. W Zdyni Msza św. wyjątkowo o godz. 12.00. Część składki na pomoc Kościołowi w Potrzebie
 2. W tym tygodniu:
 • Codziennie Msza św. i wypominki zmarłych o godz. 17.00, ale w środę o godz. 7.00, codziennie możliwość spowiedzi. W tygodniu wyjeżdżam na rekolekcje.
 • W liturgii Kościoła w wtorek św. Małgorzaty, w środę św. Elżbiety, w czwartek bł. Karoliny, w sobotę św. Rafała Kalinowskiego.
 • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
 • Trzeci piątek miesiąca – koronka do Bożego Miłosierdzia.
 • W sobotę wyjazd do Obozu Koncentracyjnego Auschwitz, a następnie sanktuarium Bożego Miłosierdzia – Msza św. poza parafią
 • Za tydzień kolejna niedziela miesiąca, wypominki roczne zmarłych przed sumą. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświecenia. Za udział można zyskać odpust zupełny. Ma prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, w niedzielę, 21 listopada 2021 r., modlitwa i ogólnopolska zbiórka do puszek we wszystkich kościołach i kaplicach, na rzecz migrantów z granicy białorusko-polskiej. W kalendarzu juliańskim św. Michała Archanioła – liturgia grekokatolicki o godz. 8.00.
 1. W listopadzie każdy wierny może zyskać odpust za dusze zmarłych: 8 razy odpust zupełny, a następnie odpust cząstkowy. Warunki: wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, przyjęcie komunii św., nawiedzenie świątyni lub cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i jakiejkolwiek modlitwy według intencji Ojca św.
 2. Dziękuję rodzinie Nyklów za opiekę nad świątynią i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 3. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św. Do nabycia Kalendarze misyjne.
 4. Intencje mszalne:

Poniedziałek 15 XI

17.00

 + Andrzej, Tekla Tyma. Bazyli, Julia Dans. Stefan Dans.

Wtorek 16 XI

17.00

 + Zofia, Stanisław Zygadło. Józef, Stanisław Przetacznik. Józef Wąchała. Józef Pietrucha.

Środa 17 XI

7.00

 + Maria Pajdzik – od uczestników pogrzebu.

Czwartek 18 XI

17.00

 + Maria Pajdzik – od uczestników pogrzebu.

Piątek 19 XI

17.00

 + Maria Matała. Jan, Jan, Anna Maciuszek.

Sobota 20 XI

 

 Poza parafią.

Niedziela 21 XI

7.00

 + Andrzej Hojsak – od Bogusławy i Marka Rębisz z rodziną.

8.30 Zdynia

Za parafian i zmarłych polecanych w wypominkach.

10.30

 + Anna Czub, Jan, Job. Maria, Jan Kołotyło.