1. Dziś 34 niedziela zwykła, ostania niedziela roku liturgicznego, Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, wypominki zmarłych przed Sumą. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NS Pana Jezusa i Akt poświęcenia NS Pana Jezusa, za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. o godz. 17.00. we wtorek i piątek o 6.30. Po Mszy św. listopadowe wypominki zmarłych. Zapraszam do modlitwy za zmarłych.
  • W kalendarzu juliański jutro, w poniedziałek, święto św. Michała Archanioła – liturgia grekokatolicka o godz. 9.00
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek wsp. Ofiarowania NMP, we wtorek św. Cecylii, czwartek wsp. św. Andrzeja Dung–Lac i towarzyszy M., w piątek wsp. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Początek roku liturgicznego. Przed Mszą św. poranną w niedziele Adwentu śpiewamy godzinki o NP. NMP. Wypominki zmarłych w niedziele Adwentu przed sumą.
  1. Dziękuję rodzinie Krystyny i Daniela Pyrdoł za opiekę nad świątynią, sprzątanie i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki. Proszę o przygotowanie dekoracji adwentowej.
  2. Urząd Gminy zachęca do składania deklaracji na zakup węgla.
  3. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Kazimierz Wilk, s. Antoniego i Jadwiga Rybska, c. Eugeniusza ze Smerekowca, zap. I
  4. Zachęcam do zakupienia prasy katolickiej, a także do stałej lektury Pisma św.
  5. Intencje mszalne:

Poniedziałek 21 XI

17.00

 + Maria, Franciszek Gryboś, Zofia, Franciszek Ludwin

Wtorek 22 XI

6.30

 + Genowefa Gromala – od rodziny Włodarczyków, od Michała, Tadka i Ewy, od rodziny Jarych, od Józefa z rodziną, od Staszka z rodziną i od Adriana.

Środa 23 XI

17.00

 + Zofia, Stanisław Zygadło, Stanisława, Józef Przetacznik, Józef Wąchała

Czwartek 24 XI

17.00

 + Julian Kita

Piątek 25 XI

6.30

 + Genowefa Gromala – od Anny i Tadeusza Połeć

Sobota 26 XI

17.00

 + Mirosław, Teresa, Hilary, Maria, Henryk, Łucja Tomaszkiewicz, Władysław, Katarzyna Potoniec, Franciszek, Aniela, Stanisław, Jan Gryboś, Bogdan Bubernak, Paweł Klocek, Ignacy, Maria Hawryłczak, Anna Flejszerowicz, Maria Cyrkot, Roman Łukasik

Niedziela 27 XI

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

 + Marian Nowak – 2 r. śm.

10.30

 + Katarzyna – 1 r. śm., Józef – 29 r. śm., Piotr Waszczyszak