Ogłoszenia 4 Niedziela Wielkanocna (22 IV 2018 r.)

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Wypominki zmarłych przed sumą.
    • Msze św. w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 18.00, wtorek i czwartek o godz. 6.30.
    • W poniedziałek św. Wojciecha Biskupa i męczennika, patrona Polski, po Mszy św. spotkanie z dziećmi klasy czwartej i ich rodzicami przed rocznicą I Komunii św.
  • W środę św. Marka ewangelisty, po Mszy św. spotkanie dzieci i rodziców przed
    I Komunią św.
  1. Dziękuję kolejnej rodzinie za posprzątanie świątyni, wykoszenie trawy i ofiarę, proszę o podjęcie tej posługi przez następną rodzinę.
  2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Droga, Ola i Jaś.
  3. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
    • Jacek Gawlik s. Jana i Józefy zam. Zdynia z Barbarą Gawlik z domu Łaskawska, c. Zbigniewa i Zofii zam. Zdynia. Zapowiedź 2.
Poniedziałek 23 IV 18.00 Za parafian
Wtorek 24 IV 6.30  + Józefa Mac – r. śm.
Środa 25 IV 18.00  + Bolesław Białobok
Czwartek 26 IV 6.30  + Bronisław Apoloł
Piątek 27 IV 18.00  + Bronisław Apoloł
Sobota 28 IV 18.00 W intencji Zuzanny, która przyjmie sakrament chrztu św. jej rodziców i chrzestnych, o bł. Boże