1. Dziś 5 niedziela Uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu w SP Gładyszów będę sprzedawać przy naszej świątyni flagi i kokardy narodowe. Zgromadzone środki przekażą na rehabilitację Gabrysi, uczennicy SP w Uściu Gorlickim po skomplikowanym zabiegu kolana. Zapraszam do ofiarności.
  • Msze św. o godz. 18.00.
  • W liturgii Kościoła w środę wsp. św. Józefa, w sobotę św. Floriana.
  • We wtorek próba dla dzieci przed I komunią św.
  • W środę rozpoczyna się miesiąc maj – nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. w środę i czwartek kandydaci do bierzmowania przychodzą na bezpośrednie przygotowanie do bierzmowania.
  • Pierwszy czwartek – modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii.
  • Pierwszy piątek, 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski, u nas wizytacja kanoniczna ks. Biskupa i Jubileusz 50 – lecia parafii. Msze św. o 7.00, 8.30 w Zdyni i o godz. 12.00 w Smerekowcu z udziałem Ks. Biskupa. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje post.
  • Pierwsza sobota – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień 6 niedziela Wielkanocna, pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu i litania do MB, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne.
  1. Serdecznie dziękuję rodzicom bierzmowanych za opiekę nad świątynią, koszenie i ofiarę, następnie zapraszam rodziny dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Program wizytacji kanonicznej parafii z bierzmowaniem młodzieży naszej parafii i Jubileuszem 50 – lecia.
  3. Udało się zainstalować krzyże na hełmach, zamówiona chorągiew jest w drodze.
  4. Spotkanie grupy modlitwenej o. Pio będzie w środę 15 maja.
  5. W maju we wtorki i czwartki majówka przy kapliczkach zaraz po Mszy św. o 18.00
    Krzyż metalowy – Gałas Krzysztof. 3 maja
    Krzyż kamienny – Pociecha Edward 7 maja
    Figura MB Tutko Grzegorz, Karolina – Regietów 9 maja