1. Dzisiaj szósta Niedziela Wielkanocna, Uroczystość I Komunii św. dla dzieci klasy trzeciej, polecajmy je dziś w naszych modlitwach, Litania do Matki Bożej przed Mszą poranną i po sumie, wypominki zmarłych w maju przed sumą, w Zdyni Majówka przed Mszą św.
 2. Starajmy się przestrzegać zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią. Zachęcam również do udziału we Mszy św. w sobotę wieczorem.
 3. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, po Mszy św. majówka, dla dzieci po I Komunii św., – biały tydzień serdecznie zapraszam.
  • W poniedziałek, wtorek i środę dni krzyżowe – w świątyni modlimy się o urodzaje.
  • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
  • W piątek święto św. Macieja Apostoła, rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, zapraszam szczególnie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  • W sobotę, 15 maja br., w Lipinkach ks. Bp Edward Białogłowski udzieli święceń diakonatu 12 alumnom WSD w Rzeszowie. Otoczmy ich modlitwą.
  • Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa, Litania do Matki Bożej przed Mszą porannej, i po sumie, wypominki zmarłych w maju przed sumą, w Zdyni Majówka przed Mszą św., składka na działalność naszej diecezjalnej rozgłośni Katolickiego Radia W naszej parafii rocznica Komunii św., – dzieci z klasy czwartej zapraszam na sumę.
 4. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za opiekę nad świątynią i wszelkie prace oraz dar ołtarza – czerwony ornat i rytuały liturgiczne, od piątku zapraszam rodziny dzieci rocznicowych.
 5. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Mateusz Kozyra, s. Dariusza i Beaty ze Smerekowca i Klaudia Gryboś, c. Kazimierza i Marioli z Czarnej. Zap. III
 6. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
 7. Intencje mszalne:

Poniedziałek 10 V

18.00

W int. Igi w 1 urodziny – dziękczynna za otrzymane dotąd łaski z prośbą o zdrowie, bł Boże i opiekę MB na dalsze życie.

Wtorek 11 V

18.00

 + Szczepan, Anastazja Kopczyński – od córki z rodziną.

Środa 12 V

18.00

W intencji chorych naszej parafii

Czwartek 13 V

18.00

 + Julia Kozyra – od Adama Gamonia z Zagórzan

Piątek 14 V

18.00

 + Zofia

Sobota 15 V

18.00

W int. Tymona w 1 urodziny – dziękczynna za otrzymane dotąd łaski z prośbą o zdrowie, bł Boże i opiekę MB na dalsze życie.

Niedziela 16 V

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

 + Zofia Siwak – 8 r. śm. – z int synów z rodzinami

10.30

W intencji dzieci rocznicowych