1. Dziś druga niedziela miesiąca, 11 lutego – Światowy Dzień Chorego – pamiętamy o wszystkich chorych i cierpiących, a także o opiekujących się chorymi. Rozpoczynamy 57. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  2. W tym tygodniu: Msze św. codziennie o godz. 18.00.
  • Środą Popielcowa – rozpoczynamy 40 – dniowy okres Wielkiego Postu – czas szczególnego zgłębiania tajemnicy cierpienia i zbawczej śmierci na krzyżu naszego Pana, Jezusa Chrystusa, czas, w którym przez słuchanie Słowa Bożego, modlitwę, post i jałmużnę przygotowujemy się do Świat Paschalnych, to również czas wyciszenia i głębszej refleksji nad swoim życiem, jego celem i codziennością Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00 i 18.00, w Zdyni o 16.30. Obowiązuje post ścisły (ilościowy i jakościowy). Zachęcam do podjęcia abstynencji od alkoholu oraz różnych postanowień.
  • W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisława Gądeckiego w Środę Popielcową (14 lutego) po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla ofiar wojny na Ukrainie.
  • W piątki Wielkiego Postu Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 18.00, a następnie Msza św. Na nabożeństwie poświęcenie i rozdanie krzyży dla kandydatów do bierzmowania.
  • Za tydzień pierwsza niedziela Wielkiego Postu, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami
  1. Dziękuję za opiekę nad świątynią, sprzątanie i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę.
  2. Intencje Mszalne:
Poniedziałek 12 II 18.00  + Jan Gogoc – od Ireny Gorczowskiej z Mochnaczki z mężem
Wtorek 13 II 18.00  + Piotr Gromala – od uczestników pogrzebu
Środa  Popielcowa 14 II 7.00  + Piotr Gromala – od uczestników pogrzebu
16.30 Zdynia  + Jan Gawlik – od Elżbniety i Stefana Pociecha z rodziną
18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od rodziny Wronów
Czwartek 15 II 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od koleżanek i kolegów syna Tadeusza z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wysowej
Piątek 16 II 18.00  + Jan Gogoc – od brata Adama z żoną i dziećmi z Tylicza
Sobota 17 II 11.00 W 80 urodziny Zofii Jędrzejczyk – o łaskę zdrowia Boże Błogosławieństwo i opiekę MB na dalsze lata życia – z int dzieci z rodzinami.
16.00 W 50 r. ślubu Marii i Jana – o bł Boże i opiekę MB – od dzieci z rodzinami
Niedziela 18 II 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia W 51 rocznicę małżeństwa w podzięce za opiekę Bożą i Matki Bożej.
10.30 Z róży Marii Siuta – MB Gromnicznej w Smerekowcu  o błogosławieństwo Boże dla sióstr i ich rodzin  za zmarłych z ich rodzin.