1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych (róża komunijna), składka na cele diecezjalne.
 2. W tym tygodniu:
 • Msze św. o godz. 18.00. do czwartku oktawa uroczystości Bożego Ciała, po Mszy św. procesja wokół świątyni, gorąco zapraszam, szczególnie w poniedziałek zapraszam młodzież z klasy 7 wraz z rodzicami na rozpoczęcie przygotowania do sakramentu bierzmowania, natomiast we wtorek dzieci z klasy drugiej razem z rodzicami na rozpoczęcie przygotowania do I komunii św. po procesji krótka katecheza.
 • W liturgii Kościoła w poniedziałek wsp. Św. Karola Lwangi i Towarzyszy MM, w środę wsp. Bonifacego BM. w piątek święto Narodzenia NMP.
 • Pierwszy czwartek, modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii, zakończenie oktawy Bożego Ciała, procesja Eucharystyczna i błogosławieństwo dzieci oraz błogosławieństwo wianków i ziół.
 • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, w Zdyni o godz. 16.30. To pierwszy piątek miesiąca o godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną, przed Mszami jak zawsze możliwość spowiedzi.
 • W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
 • Za tydzień kolejna niedziela zwykła, przed Mszą poranna i po sumie litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, wypominki zmarłych w czerwcu przed sumą.
 1. Serdecznie dziękuję kolejnej rodzinie za opiekę nad świątynią i kwiaty, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy gromadzili się przy kapliczkach w maju na majówkach, paniom prowadzącym śpiew, oraz gospodarzom miejsca. Równie gorąco dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, zaangażowanie i udział w procesji, strażakom i wszystkim posługującym przy chorągwiach i baldachimie, LSO, Michaelowi, dzieciom i całym rodzinom, zapraszam do końca oktawy.
 2. Proszę do koszenia cmentarza i parkingów następujących gospodarzy i ich rodziny: Gr V Gromala Przemysław, Gromala Jan, Pyrdoł Danel, Pyrdoł Wiesław, Peregrym Marta, Kaniszczak Andrzej, Karlak Mirosław, Pajdzik Grzegorz, Hadalski Mirosław, Maciuszek Grzegorz, Lisowicz Rafał, Lisowicz Józef.
 3. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Terliczki i Rzeszowa, koszt 100 zł
 4. Intencje Mszalne:
Poniedziałek 3 VI  18.00  + Jan Hojsak – od siostry Heleny z mężem
Wtorek 4 VI 18.00  + Zofia Kula – od córki Jadwigi
Środa 5 VI 18.00  + Katarzyna Fryzowicz – 9 r. śm., Franciszek Fryzowicz
Czwartek 6 VI 18.00  + Stefan Tomaszkiewicz – od wnuczki Mady z rodziną
Piątek 7 VI NS Pana Jezusa 6.30  + Jan Woźniak – od Dyrekcji i  pracowników Stadniony Koni huculskich w Regietowie
16.30 Zdynia  + Jan Gawlik – od uczestników pogrzebu
18.00  + Zofia Zygdało – 25 r. śm., Stanisław Zyhgadło.
Sobota 8 VI 18.00  + Piotr Hojsak – od syna Stefana
Niedziela 9 VI 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia W 30 r. ślubu Zofii i Zbigniewa z prośbą o bł. Boże i opiekę MB dla jubilatów i rodziny z int dzieci
10.30  + Leszek Pyrdoł – 4 r. śm.