1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, wypominki zmarłych przed suma, rano przed Mszą i  po sumie śpiewamy Litanię do Matki Bożej.
 2. Starajmy się przestrzegać zarządzeń władz państwowych i sanitarnych, co do zgromadzeń – 1 osoba na 10 m2 osób na nabożeństwie. U nas to 20 osób, pierwszeństwo ma rodzina z intencji mszalnej. Uczestniczącym w nabożeństwie transmitowanym przez media przypominam o zachowaniu nastroju i atmosfery modlitwy.
 3. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe i nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego, codziennie możliwość spowiedzi przed Mszą św. z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
  • We wtorek – Dzień Matki – modlić się będziemy za nasze mamy, żyjące i zmarłe, na majówkę zapraszam rodziców i dzieci z klasy trzeciej, po nabożeństwie katecheza.
  • W sobotę, 30 maja br., o godz. 10.00, w katedrze, Biskup Rzeszowski wyświęci na kapłanów sześciu diakonów z naszej diecezji, zapraszam do modlitwy w intencji przyszłych neoprezbiterów.
  • Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, wypominki zmarłych przed suma, rano przed Mszą i po sumie śpiewamy Litanię do Matki Bożej.
 4. Dziękuję rodzinie z kolejki za opiekę nad świątynią i koszenie trawy. Bóg zapłać. Proszę o opiekę nad świątynią przejmują rodziny z Regietowa.
 5. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej: Niedziela i Apostolstwo Chorych, oraz do stałej lektury Pisma św.
 6. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Radosław Krok, s. Tadeusza i Janiny, zam. Wawrzka i Angelika Pyrdoł, c. Wiesława i Agaty, zam. Smerekowiec zap. 2.
 7. Intencje mszalne:

Poniedziałek 25 V

18.00

W intencji ks. Jana Ochała w 40 r. święceń kapłańskich – dziękczynna.

Wtorek 26 V

18.00

 + Józef Kita – od Jadwigi i Wiesława Szczygieł z rodziną.

Środa 27 V

18.00

W intencji całej rodziny – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB.

Czwartek 28 V

18.00

 + Józef Kita – od Heleny Ludwin z rodziną

Piątek 29 V

18.00

 + Maria Pajdzik – od wnuka Eugeniusza z rodziną

Sobota 30 V

18.00

 + Maria Pajdzik – od wnuka Rafała z rodziną

Niedziela 31 V Zesłanie Ducha Świętego

7.00

 + Maria Piekut

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

 + Kazimierz Bielski, Maria Pociecha, Julia, Jan Zabrzescy