1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
    • Msze św. i nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, codziennie o godz. 18.00, jedynie w środę rano o godz. 6.30, nabożeństwo majowe do wtorku, od środy codziennie odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
    • W liturgii Kościoła we wtorek święto Nawiedzenia NMP, w środę św. Justyna czwartek święto rocznicy poświęcenia Kościoła Katedralnego naszej diecezji.
    • Pierwszy czwartek – modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii.
    • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
    • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
    • Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zakończenie Okresu Wielkanocnego, to pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne.
  3. Dziękuję rodzinie Nowożeńców za koszenie i opiekę nad świątynią, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  4. Proszę do koszenia cmentarza i parkingów mieszkańców Regietowa, odpowiedzialna p. Beata Chruszcz.
  5. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.

Poniedziałek 30 V

+ Edward Łukasik – od uczestników pogrzebu.

Wtorek 31 V

+ Edward Łukasik – od uczestników pogrzebu.

Środa 1 VI

+ Genowefa Gromala – od rodziny Kurzeja z Węczycy Wielkiej

Czwartek 2 VI

+ Genowefa Gromala – od Doroty Janik z rodziną

Piątek 3 VI

+ Katarzyna Fryzowicz – 7 r. śm., Franciszek Fryzowicz.

Sobota 4 VI

+ Józef Maciuszek – od Krystyny i Adama Błaszczyk z Nowego Sącza